V rádiu již za jeho existenci působily desítky, ba dokonce stovky lidí. My Ti níže přinášíme krátké příspěvky některých bývalých členů, kteří by se s Tebou touto cestou rádi podělili o své zkušenosti, které díky rádiu získali. Co Ty na to, chceš patřit mezi nás? Nebo už jen hledáš anotační tabulky?

Naši bývalí členové

Vyber bývalého člena rádia a dozvíš se o jeho cestě více!

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE

HUDEBNÍ SEKCE
Hudebně-kulturní blok: HKB je základním stavebním kamenem naší hudební sekce. Dvouhodinovku s vlastním výběrem alternativní hudby doplňuje i kulturní servis s aktuálními akcemi v Olomouci. Are you in?
ZPRAVODAJSKÁ SEKCE

Vedoucí zpravodajské sekce: Žurnalisti a vášniví zpravodajci zbystřete! Na vědomost se dává, že je k mání pozice vedoucí/ho zpravodajské redakce v rádiu UP AIR. Povedeš tým reportérů, takže si můžeš vyzkoušet i roli editora, protože bude v Tvých rukách, jaká témata vybereš ke zpracování. Ale taky můžeš reportáže a další příspěvky natáčet/psát taky! Navíc budeš mít pod sebou i partičku moderátorů různých publicistických pořadů, kterým můžeš sdělovat své dojmy, rady a zkušenosti. A čeká Tě toho ještě daleko více! Tak proč ještě váháš?
Zpravodajský tým: Hledají se nadšení reportéři, kteří mají chuť informovat o tom, co se děje nejen v Olomouci! Budeš moct dělat audio reportáže i rozhovory, ale taky psané komentáře nebo reporty ze zajímavých akcí. Získáš trochu novinářské praxe a hlavně spoustu nových zkušeností – třeba se naučíš se stříhat zvuk (pokud už to neumíš) nebo díky rozhovorům potkáš zajímavé lidi.
Právnický pořad: Nejsou ti cizí zákony, nejnovější vyhlášky nebo právní povinnosti studentů? Obrací se na tebe kamarádi o radu v otázkách práva? Tak se poděl o své znalosti v éteru a vytvoř si vlastní pořad s posluchačskou základnou, která bez tebe zatím plave v moři paragrafů!

PROPAGACE
Správce webu
TECHNICKÁ SEKCE
Hledáme do rádia nové techniky! Chcete si vyzkoušet, jaké to je dělat technickou podporu a k tomu se ještě něco užitečného přiučit? Nebo máte chuť se přidat do rádia, ale necítíte se na moderování vlastního pořadu? Přidejte se do našeho technického týmu! Nabízíme cenné zkušenosti, které se dají získat jen v technické praxi a příležitost poznat chod rádia z méně viditelné, ale o to důležitější stránky. Požadujeme mírně pokročilou úroveň práce s počítačem, schopnost práce s programy pro přehrávání a střih hudby a ochotu v případě potřeby docházet do rádia. Výhodou je zkušenost s nahrávací technikou.

Jako každý nový zájemce vyplň anotační tabulku, kterou poté pošli na email hr.upair@gmail.com. Už teď se na tvé nápady těšíme!
Anotační tabulka pro zájemce o nový pořad
Anotační tabulka pro zájemce o jiné pozice