| | AUTOR: Lýdie Hájovská
| zpravodajská sekce |

Že jste ještě nenavštívili olomouckou Kozlovnu? Tak to je chyba, kterou byste měli co nejrychleji napravit. Kozlovna je totiž jak skvělým místem na setkání s přáteli, tak i na vyzkoušení skvělé chuťovky k večeři – a zapité ještě lepším pivem.

Kromě piva, které byste asi zrovna v Kozlovně očekávali, zde najdete také menu. To sestává ze čtyř nabízených jídel a polévky. Samozřejmostí jsou také chuťovky k pivu, vybírat můžete z nakládaných olomouckých tvarůžků, topinek, tlačenky a dalších. Nechybí ani výborné saláty.

A jaké pivo se to tady vlastně čepuje? Kozel jedenáctka je základ, řidiči zase ocení čepovaný Birell a nepivaři mohou zvolit Frisco, či oblíbený Kingswood. Ceny za nápoje ani za jídlo nepřevyšují běžný standard, a tak ani vaše studentská peněženka příliš neutrpí.

Kozlovnu najdete vedle S-klubu v blízkosti Přírodovědecké fakulty.

Stránky Kozlovny