| | AUTOR: Nikola Bajerová
| Zpravodajská sekce | |

Máte chuť na výbornou kávu, chutné slané či sladké palačinky, cheesecake anebo na skvělou limonádu? Chcete nasát už v dubnu letní atmosféru a alespoň na chvíli si připadat jako na letní dovolené na jihu? Tak to je ten správný čas navštívit kavárnu Café La Fée!

Krásné jarní počasí, při kterém všechno kvete a paprsky hladí po tváři, láká k příjemné procházce nebo k venkovnímu posezení u dobré kávy. Kaváren je v centru Olomouce spousta, ale jedna je přeci jenom něčím zvláštní, Café La Fée totiž svým designem připomíná romantickou Francii.

Kavárna se nachází v samotném centru města v Ostružnické ulici, její návštěvu proto můžete spojit s procházkou po historické části Olomouce. Je ideálním místem na setkání s přáteli či romantické posezení u kávy s drahou polovičkou. A čím se Café La Fée liší od ostatních kaváren? Především svým neobvyklým stylem, díky němuž si při vychutnávání šálku oblíbeného nápoje budete připadat jako na letní dovolené, tedy pokud se zrovna vydaří počasí.

Kromě výborné kávy, která je zde samozřejmostí, se můžete osvěžit skvělou jarní/letní limonádou. Výběr je zde opravdu velký, od malinové přes bezinkovou až po okurkovou. Jestli vás navíc honí mlsná, každý den můžete zvolit některý z výtečných koláčů, na zahnání hladu je pak nejlepší dát si palačinku s ovocem anebo vyzkoušet slanou verzi se šunkou, sýrem či špenátem. A jako skvělý bonus se můžete těšit na velmi milý a vždy usměvavý personál.

Příjemnou tečkou je i dlouhá otevírací doba, od osmé hodiny ranní až do devíti do večera. Tak se během dne na chvilku zastavte, zapomeňte alespoň na okamžik na všechny své starosti a povinnosti a udělejte si čas na vychutnání skvělé kávy v příjemném prostředí.